Palestra 5/2016

IV Otwarte Mistrzostwa Adwokatury w Brydżu Sportowym

Kategoria

Udostępnij

O kręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie uprzejmie informuje, że w dniach 8–10 kwietnia 2016 r. odbyły się w Olsztynie w Hotelu Omega IV Otwarte Mistrzostwa Adwokatury w Brydżu Sportowym, w których wzięło udział 38 zawodniczek i zawodników, w tym 25 adwokatów i aplikantów adwokackich oraz 13 osób reprezentujących inne zawody prawnicze.

Rozegrano 4 turnieje: indywidualny, dwa parami oraz drużynowy.

Wyniki są następujące:

Indywidualnym Mistrzem Polski Adwokatów został Lech Kasprzyk z Częstochowy, II miejsce zajął adw. Wojciech Skorupski z Płocka, III miejsce adw. Czesław Reut z Olsztyna.

Mistrzami Polski Adwokatów w turnieju na zapis maksymalny zostali adwokaci Czesław Reut i Andrzej Szydziński z Olsztyna, II miejsce zajęli adwokaci Wojciech Skorupski i Wiktor Kołakowski z Płocka, a III miejsce adwokaci Krzysztof Hłąd i apl. adw. Marcin Janik z Częstochowy.

Mistrzami Polski Adwokatów w turnieju na zapis meczowy (imp) zostali adwokaci Paweł Bubnowski i Jan Wasilewski z Olsztyna, II miejsce zajęli adwokaci Tomasz Głuszek i Jacek Kozłowski z Torunia, III miejsce zajęli adw. Krzysztof Hłąd i apl. adw. Marcin Hłąd z Częstochowy.

Drużynowymi Mistrzami Polski Adwokatów została I drużyna z Częstochowy w składzie: apl. adw. Marcin Janik, adw. Krzysztof Hłąd, adw. Lech Kasprzyk oraz SSO Andrzej Biernacki, zaś Wicemistrzami adwokaci Paweł Bubnowski, Czesław Reut, Andrzej Szydziński, Jan Wasilewski z Olsztyna.

Zwycięzcy zostali uhonorowani pucharami i nagrodami rzeczowymi, a wszyscy uczestnicy specjalnymi kubkami oraz nagrodami w postaci publikacji wydawnictw C. H. Beck oraz Wolters Kluwer.

Na podkreślenie zasługuje wysoki poziom sportowy Mistrzostw oraz wspaniała koleżeńska atmosfera, mimo wyczerpujących turniejów trwających po 4 godziny każdy.