Zamówienia dotyczące papierowych numerów "Palestry" oraz książek proszę składać za pomocą poczty elektronicznej na adres , podając:

 1. tytuł zamawianej publikacji książkowej lub numer i roczniki zamawianej "Palestry"
 2. liczbę egzemplarzy
 3. dane kontaktowe wraz z numerem telefonu

Dziękujemy,
Zespół redakcyjny "Palestry"

powrót

AKTUALNOŚCI

 • Nowy cykl programów telewizyjnych pt. "Z prawem na Ty"

   

  w związku z przekazaną nam informacją Dziekana ORA w Toruniu adw. Wiktora Indana-Pukno uprzejmie informujemy, że Kujawsko-Pomorska Izba Adwokacka w Toruniu wraz z Telewizją Toruń zainicjowała powstanie nowego cyklu programów telewizyjnych pt. "Z prawem na Ty".

  Nowy cykl programów ma na celu podniesienie świadomości prawnej Polaków, podstawową edukację prawną oraz przypomnienie roli adwokata na różnych etapach postępowań sądowych.

  Pierwszy odcinek cyklu ukazał się w Telewizji Toruń w godzinach najlepszej oglądalności 7 marca i 8 marca bieżącego roku. Dotyczył on podstawowych informacji związanych ze strukturą sądów oraz zachowaniem się na sali rozpraw. W kolejnym programie zaprezentowane zostaną problemy związane z rozliczeniami podatku i ulg podatkowych. 

  Pierwszy odcinek cyklu dostępny jest pod adresem telewizji

  Dziekan ORA wyraża serdeczne podziękowanie adw. Weronice Król-Dybowskiej za zaanagażowanie w realizację wyżej wymienionego cyklu programów.