Zamówienia dotyczące papierowych numerów "Palestry" oraz książek proszę składać za pomocą poczty elektronicznej na adres , podając:

 1. tytuł zamawianej publikacji książkowej lub numer i roczniki zamawianej "Palestry"
 2. liczbę egzemplarzy
 3. dane kontaktowe wraz z numerem telefonu

Dziękujemy,
Zespół redakcyjny "Palestry"

powrót

AKTUALNOŚCI

 • II Edycja Konferencji e-ADMINISTRACJA DLA BIZNESU 2015, Warszawa, 14 -15 kwietnia

  14 i 15 kwietnia 2015 r. w Warszawie odbędzie się II edycja konferencji e-ADMINISTRACJA DLA BIZNESU 2015. Głównymi tematami konferencji będą: e-usługi administracyjne wykorzystywane przez przedsiębiorców, rozwój e-usług, e-usługi transgraniczne oferowane przez e-sądownictwo.

  Podczas pierwszego dnia konferencji odbędą się dyskusje o rozwoju krajowych e-usług, w tym między innymi o ich efektywności, potrzebach zmian w prawie, które umożliwią wdrażanie nowoczesnych e-usług. Zostaną omówione także wyzwania stojące przed administracją w zakresie akceptacji faktur elektronicznych. W czasie drugiego dnia konferencji omówione zostaną e-usługi transgraniczne oferowane przez e-sądownictwo. Zaprezentowane zostaną działania administracji w Polsce zmierzające do integracji krajowych systemów informatycznych z systemami innych krajów UE. Zaprezentowane zostaną również praktyczne rozwiązania umożliwiające dostęp do e-usług w przypadku problemów prawnych w UE.

  W konferencji wezmą udział przedstawiciele organów władzy publicznej, sądownictwa, przedsiębiorców.

  O konferencji: https://www.konferencja-eab.pl