Zamówienia dotyczące papierowych numerów "Palestry" oraz książek proszę składać za pomocą poczty elektronicznej na adres , podając:

  1. tytuł zamawianej publikacji książkowej lub numer i roczniki zamawianej "Palestry"
  2. liczbę egzemplarzy
  3. dane kontaktowe wraz z numerem telefonu

Dziękujemy,
Zespół redakcyjny "Palestry"

powrót

AKTUALNOŚCI

  • Premiera nowej książki Tomasza T. Koncewicza "Prawo z ludzką twarzą"

    Nakładem Wydawnictwa C.H.Beck ukazała się książka stałego Autora "Palestry" prof. UG dr hab. adw. Tomasza T. Koncewicza. Książka dedykowana jest pamięci wieloletniego redaktora naczelnego Pisma Adwokatury Polskiej "Palestra", śp. adw. Stanisława Mikke.

    Oficjalna premiera książki odbędzie się w najbliższy czwartek, 23 lipca 2015 r. w siedzibie Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1. Na spotkanie autorskie zaprasza prezydent miasta Gdyni dr Wojciech Szczurek. Spotkanie autorskie poprowadzi i słowo wstępne wygłosi prof. Ewa Łętowska.

    Autor książki, Tomasz T. Koncewicz jest profesorem prawa, Kierownikiem Katedry Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Stypendystą Fulbrighta i Fulbright Visiting Professor w roku akademickim 2015 - 2016 na Berkeley Law School w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Prowadzi kancelarię adwokacką specjalizującą się w prawie europejskim, konstytucyjnym i ochronie praw człowieka oraz zastępstwie procesowym przed sądami europejskimi. Autor wielu prac naukowych i publicystyczno-naukowych, a także książek z zakresu prawa europejskiego, praw człowieka i prawa konstytucyjnego.